Неділя, 07.06.2020, 11:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Великомихайлівська ЦБС

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Сторінками сучасності

Сторінки сучасності  Великомихайлівської ЦБС

Колектив бібліотечних працівників на 01.01.2013 року:

Бабінчук Л.М., Бойченко О.В., Бондаренко Т.А., Бондар О.Є., Бурбак Р.Г., Гатенюк І.І., Гладун Н.В., Громова Р.П., Гринчишин О.Б., Гусєва О.А., Каплун В.П., Кейзі М.І.,    Кірсанова О.О., Кожанова Н.К.,  Костик Т.І., Котула М.І., Крицька С.О., Куйбіда В.Д., Левченко Л.В., Лук’яненко О.О., Мисько В.І., Неверська В.В., Нікуліна Г.П., Огоцька Н.Г., Пинтя В.Г., Райковська О.В., Скавронік Л.В., Хмельницька І.В., Чернецька Н.В., Чупа О.Й..

 

       В  ЦБС працювали і працюють ентузіасти своєї справи, які професійно ставляться до бібліотечної роботи,  інформаційно-популяризаторської іта просвітницької діяльності серед населення району.

За останні 6 років (з 2006 року) відбулися  зміни в складі колективу ЦРБ, РДБ, Великоплосківської бібліотеки, Тростянецької бібліотеки, Стоянівської бібліотеки,  Мигаївської бібліотеки, ст. Мигаєвської бібліотеки, Гребеницької бібліотеки, Першотравневої бібліотеки, Петрівської бібліотеки. В зазначені бібліотеки - філії прийшли молоді, потенційні кадри, які на цей час проявляють себе, як відповідальні, творчі, завзяті працівники.

 

З 2009 року відслідковується у ЦБС значне покращення у досягненнях.

Великомихайлівська ЦБС нагороджена дипломом обласного управління культури за кращу організацію і проведення обласного читацького марафону 2009 року та зайняла 1 місце за участь у обласному читацькому марафоні «Відчуй радість читання» (у рамках проекту «Читаюча Одещина»).

На успіх ЦБС спрацьовує і той факт, що за останні роки активізована участь бібліотек системи та читачів у різноманітних конкурсах районного, регіонального та державного значення і в 2009 році Великомихайлівська ЦБС нагороджена грамотою обласного управління культури та туризму Одеської обласної державної адміністрації за активну участь у Всеукраїнських  та обласних конкурсах для юнацтва і молоді.

Найрезультативнішими досягненнями у ЦБС є:

 2009 рік

- перемога у першому етапі бібліотечного проекту «Читаюча Одещина»   

(регіональний рівень) – перше місце в області;

-  перемога читача ЦРБ у Всеукраїнському конкурсі «Я – Патріот» -  Балакана Олександра;

- перемога читачки ЦРБ у Всеукраїнському конкурсі-вікторині «Україна – Європейська   

держава» - Волкової Лілії.

 2010 рік

- перемога у конкурсі проектів «Організація нових бібліотечних   послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» Міжнародної програми «Бібліоміст».

 

2011 рік

- знакова подія в ЦБС – відкриття «Інтернет - центрів» у  чотирьох  бібліотеках:  ЦРБ, РДБ, Цебриківській бібліотеці для дорослих, Великоплосківській б/ф;    І місце  посіла  Цебриківська бібліотека для дітей за участь в обласному конкурсі  «Бібліотека моєї мрії», у номінації  «Кращий електронний варіант»;   ІІ місце – Гребеницька б/ф за участь в обласному  огляді - конкурсі  «Краща бібліотека  2011 року», у номінації  «Краща бібліотека - філія»; ІІІ місце – ЦРБ за участь в обласному  огляді - конкурсі  «Краща бібліотека  2011 року», у номінації  «Краща центральна бібліотека»; ІІІ місце – Першотравнева б/ф за участь в обласному  огляді - конкурсі «Спільна діяльність бібліотек і клубних закладів у  Рік української Першокниги», в номінації  «Краща українська вистава силами бібліотечного і клубного аматорських колективів»;  ІІІ місце посів Крицький Віталій – читач РДБ, учень 4 класу Великомихайлівського НВК   у  другому турі Всеукраїнського конкурсу «В об’єктиві – я і книга»;   ІІІ місце посіла  Муравйова  Ірина  – читачка РДБ, учениця 8 класу Великомихайлівської ЗОШ № 2  у обласному конкурсі «Бібліотека моєї мрії» в номінації «Кращі творчі роботи».

 

 

2012 рік

- перемога двох дитячих бібліотек системи у конкурсі «Поповнення фондів сільських бібліотек та активізація їх культурно – просвітницької роботи з дітьми та молоддю» антикризової гуманітарної програми  Міжнародного фонду «Відродження»: РДБ і Цебриківська бібліотека для дітей /бібліотеки отримали по 10 тисяч гривень для поповнення своїх фондів/.

Крім  зазначених конкурсів  бібліотеки ЦБС приймали участь і в інших різноманітних районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Активізовано у ЦБС і участь бібліотек району у соціологічних дослідженнях (регіонального та державного рівня).

 

Бібліотеки-системи також реалізовують свою діяльність за Всеукраїнськими та обласними проектами та програмами, які націлюють бібліотечну роботу на виконання основних завдань перед державою.

* Масова робота в ЦБС є різноплановою.  ЇЇ  урізноманітнено новими формами і методами. Бібліотечна діяльність бібліотек–філій, направлена на популяризаторську функцію та підвищення ролі книги у житті людини. З 2008 року активізована культурно – масова діяльність у бібліотеках – філіях.

У Великомихайлівській ЦБС діють гуртки і клуби за інтересами.

                 Гуртків – 17; клубів за інтересами – 10.

 

В 2005 році створена  літературна студія «Джерело слова» при ЦРБ.

Найкращий досвід щодо роботи клубів за інтересами  є у ЦРБ, Полезненській бібліотеці-філії, Цебриківській бібліотеці для дорослих, бо вже багато років при бібліотеках діють клуби за інтересами для читачів: «Юність», «Посиденьки», «Краєзнавець». З 2013 року  організовано при ЦРБ клуб «Феміда» та «Профінформ клуб».

У цілому, на сучасному етапі, імідж ЦБС покращився, і можливості його формувати стали більшими. З 2012 року створені блоги чотирьох «сучасних бібліотек» ЦБС, а з середини 2013 року створено сайт Великомихайлівської ЦБС ( 14.08. 2013 р.).

У 2013 році відбулася  прес – конференція в ЦРБ «Крокуємо  у  сьогодення «Бібліомостом» (9 вересня).  Проводилося засідання круглого столу «Бібліотечний  «Олімп» (29 листопада в рамках програми «Бібліоміст»).

На сучасному етапі бібліотеки системи, завдяки умінню та старанню працівників, перетворилися на затишні «Території для спілкування і відпочинку населення району». За останні роки бібліотеки системи трансформувалися в інформаційні центри громади  Великомихайлівського району. Нині бібліотеки ЦБС – це одні із провідних інформаційних, культурно – просвітницьких  закладів району, осередки для цікавого спілкування та  проведення  змістовного дозвілля населення громад Великомихайлівщини.

27 вересня колектив ЦРБ провів заняття школи передового досвіду «Золотий місток ЦРБ» за темою «Масова робота у бібліотеці: традиції та нововведення»

також відбулося урочисте зібрання  у РДБ «І ювілей єднає нас» та «Ярмарок бібліоідей  та бібліоуспіху у Великомихайлівській  ЦБС»  (до  35 – ти  річчя  Великомихайлівської ЦБС з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек).   

Знакові події  в ЦБС у 2013 році:

  • Великомихайлівській централізованій бібліотечній системі – 35 років;

 

Бібліотеки – золоті скарбниці

     Де мудрість підіймає дух людський

     Бібліотеки – це оті криниці,

     Звідкиль душа цілющий п’є напій.

                                          ( В.Смалій)

 

 

 

-      Б І Б Л І О Т Е К И  -   Ю В І Л Я Р И  РОКУ  -  Кіровська   б/ф –  65 років, 60 – ти річний  ювілей у Великоплосківській  б/ф, Тростянецькій   б/ ф, Петрівській б/ф,  Слов’яносербській б/ф.

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020