Неділя, 07.06.2020, 12:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Великомихайлівська ЦБС

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Події

До уваги громади Великомихайлівщини!

З 17 – 21 жовтня, у читальній залі ЦРБ проводиться Тиждень інформації за змістом нових, подарованих книг. Всіх бажаючих запрошуємо відвідати ЦРБ та ознайомитися з літературою для покращення своїх знань з правознавства України.

ПРЕЗЕНТ

ВІД РЕКТОРА ЮРАКАДЕМІЇ КІВАЛОВА С.В. –

УНІКАЛЬНА КОЛЕКЦІЯ ЮРИДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Центральна районна бібліотека 01.10. 2016 року отримала нову літературу по праву України, яка була подарована Ківаловим С.В. Нові книги подаровані Сергієм Васильовичем для користування жителям Великомихайлівського району на ювілейній зустрічі, присвяченій 220 – тій річниці з дня заснування селища Велика Михайлівка (Гросулове), а саме:

Административное право Украины: Учебник / Под общей ред. С.В. Кивалова. – Х.: «Одиссей», 2004. – 880 с.

Введение в украинское право / под общ. Ред. С.В. Кивалова, Ю.Н. Оборотова. -2-е изд.., перераб. И доп. – Одесса: Юридична література, 2009.- 768 с.

Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції». Закон України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення»: Науково- практичний коментар // Відп. ред.: С.В. Ківалов і Є.Л. Стрельцов. - Х.: Одіссей, 2011.- 344 с.

Вибрані праці / С.В. Ківалов. – О.: Фенікс, 2014. – 1088 с. Укр. Та рос. мовами.

Испытание законом / Сергей Кивалов. – Одесса: Юридична література, 2009. – 280 с.: ил.

Судебная реформа в Украине: разочарование и надежды / С.В. Кивалов. – Одесса: Юридична література, 2010. – 272 с.: ил.

Кодекс адміністративного судочинства України: Науково-практичний коментар / [Ківалова С.В., Харитонов Є.О., Харитонова О.І. та ін.]; За ред.. С.В. Ківалова, О.М. Пасенюка, О.І. Харитонової – К.: Правова єдність, 2009. – 656 с.

Сергій Ківалов: пряма мова: Інтерв’ю / Розмову вів Тарас Федюк. – Одеса: Юридична література, 2004. – 208 с:18 арк. Вкл..

Судоустрій України: підручник / С.В. Ківалов, Ю.Є. Полянський, М.В. Косюта, В.В. Долежан; за ред.. С.В. Ківалова. – К.: Юрінком Інтер, 2011. – 384 с.

Зазначена література оброблена у відділі комплектування ,і на сьогодні, є у наявності Великомихайлівської центральної районної бібліотеки. За необхідності Ви зможете користуватися вище зазначеними книгами, відвідавши ЦРБ. Колектив, дирекція Великомихайлівської ЦБС щиро вдячні Ківалову Сергію Васильовичу за найцінніший подарунок - книги, які так необхідні для всіх нас. За особливу увагу до діяльності Великомихайлівської ЦРБ та жителів нашого району. За найприємніший подарунок до 95 – ї річниці з дня заснування Великомихайлівської центральної районної бібліотеки.

ВІДГОМІН УРОЧИСТОГО СВЯТА

З НАГОДИ 220 – ї річниці з дня заснування селища Велика Михайлівка

В рамках святкової програми першого жовтня 2016 року у рідному селищі були урочисті заходи, які проводилися протягом дня на головній селищній площі та на окремо відведеній території селищного парку, який мав креативну назву «ДивофолькАrtпарк». Все почалося зранку – покладання квітів до братської могили, пам’ятника Т.Г. Шевченку, стели Героям Небесної Сотні. О 12 годині стартував парад в якому брали участь районні організації. Колективи всіх організацій, без виключення, взяли участь в урочистій ході, представляючи у цікавій формі свою організацію. Наприклад бібліотечні працівники ЦРБ, РДБ крокували по центральній алеї до святкової площі під гаслом «Бібліотек@ -cучасна, креативна, твоя». Під час урочистої програми найбільше здивували кружляючи літаки Одеського авіаційно – спортивного клубу «Гідропорт» - це був незвичайний подарунок від народного депутата України О.С. Пресмана. Дуже гарно та професійно привітали пілоти жителів селища, які ще довго будуть згадувати побачене дійство у небі. Далі всі бажаючі переключили свою увагу та цікавість на «ДивофолькАrtпарк». Багато відвідувачів було на кожній пізнавальній зупинці. Особливим було те, що цього дня Великомихайлівська центральна районна бібліотека святкувала 95- ти річний ювілей. Колектив ЦРБ, РДБ творчо попрацював над тим, щоб в ювілейний день рідного селища гідно та у цікавій формі представити краєзнавчий арсенал, яким володіє наша бібліотека. Це фото виставки «Тобі історія розкаже, як край наш жив», "Бібліотека крізь призму часу"; книжкові виставки "Велика Михайлівка: з чого все починалось?", "Літературна хвиля Великомихайлівщини", "Стравами багата Україна - мати", "У звичаях традиціях народу ти душу України впізнаєш" та експозиція, яка в незвичній формі представляла одну із самих більших книг ЦРБ «Атлас України» - у ролі українського козака та одна із самих незвичайних книг «Українська народна кухня» - у ролі україночки. Ці книги були родзинкою для відвідувачів, адже було чи мало бажаючих з фотографуватися на згадку. Біля пізнавальних зупинок були активні обговорення, відвідувачі ділилися враженнями та відстежували все те, що сподобалось на власні фотоапарати, сучасні мобільні телефони.

Найприємнішими враженнями для бібліотекарів було те, що в цей день мала місце увага та цікавість до інформаційних матеріалів почесних гостей ювілейного свята, голів РДА: Березівського р-ну В.В. Лозового, Захарівського р-ну Д.І. Франчука, голови районної ради В.А. Думітрашка, голови Красноокнянскої районної ради В.Г. Ткача, депутата ООР М.М.Дерев’янко, О.А. Вітряного, голови Великомихайлівської РДА В.В.Слиздюка, заступника голови РДА В.І. Рисякова, голови Великомихайлівської районної ради К.М.Лаптієнко, головного лікаря Великомихайлівської РЦЛ І.В. Антощука, начальника відділу освіти, культури і туризму Великомихайлівської ОТГ Кусола О.І., директора БДЮТ Н.І. Чернецької; від краєзнавців - родини Долгових; від самодіяльного письменника поета Скавроніка В.М., від творчого колективу ансамбля Великомихайлівського РБК «Калинонька» та багатьох друзів, партнерів ЦРБ. Надзвичайним було те, що в ювілейний день, для Великомихайлівської ЦРБ народний депутат України Ківалов С.В. урочисто подарував нову літературу з правознавства директору Великомихайлівської ЦБС Л.М. Бабінчук. Цей презент - унікальна колекція юридичної літератури від ректора Юракадемії Ківалова С. В., яка дуже необхідна для ЦРБ та жителям Великомихайлівського р-ну. Всі події та заходи 01.10.2016 року будуть занотовані у сучасних сторінках Великомихайлівської центальної районної бібліотеки.
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020