Неділя, 07.06.2020, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Великомихайлівська ЦБС

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Форма входу
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Новини ЦБС

 

УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ!!! http://vmbiblioteka.blogspot.com/

 З цікавими заходами, які проводяться  в сучасних бібліотеках ЦБС знайомтеся на блогах сучасних бібліотек ЦБС: 

 

 -   Великомихайлівської  ЦРБ  знайомтеся тутhttp://vmbiblioteka.blogspot.ru 

 

 -  Великомихайлівської  РДБ тут:  http://bibliochild.blogspot.ru/2012/12/8-2-12-28-e-mail-vmbibliochildmail.html

 

 - Цебриківських  селищних бібліотек для дітей, для дорослих  тут: http://cebrbibliotekamailru.blogspot.ru   

 

-  Великоплосківської,  сільської бібліотеки  тут: http://vpbiblioteka.blogspot.com

 

Краєзнавчі напрацювання Великомихайлівської ЦБС

в рамках реалізації бібліотечного проекту «ДЖЕРЕЛА.ПОЩУК.ПАМ'ЯТЬ.»

У Великомихайлівській ЦБС під гаслом «КРАЄЗНАВСТВУ В БІБЛІОТЕКАХ – ПОСТІЙНА УВАГА!!!» реалізовується велика робота за краєзнавчими направленнями:

- «Національно-патріотичне виховання»;

- «Історичне краєзнавство», яке передбачає пошукову роботу з дослідження рідного краю;

- «Особливе краєзнавство» - «Життя. Люди. Приклад», яке направлене на виховання представників підростаючого покоління на позитивних прикладах із життя односельців;

- «Краєзнавчий рух» – організація міні-музеїв, складання маршрутів для краєзнавчих експедицій по рідному краю;

- «Природа рідного краю» – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи та любові до рідної землі під девізом «Ми люди поки є природа»;

- «Народознавство Великомихайлівщини» - покращення національної свідомості у дітей, юнацтва та молоді;

«Рід, родина – життєвий скарб людини» – популяризація зразкових родин Великомихайлівщини та підвищення ролі родини;

- «Літературно - мистецьке краєзнавство», яке розраховане на активну популяризаторську роботу шляхом проведення: поетичних годин, різноманітних мандрівок за краєзнавчими книгами, вечорів поезій та зустрічей із самодіяльними поетами та письменниками, літературно-мистецьких калейдоскопів краєзнавчого змісту та бібліографічних та тематичних покажчиків.

Нещодавно у ЦРБ був презентований тематичний покажчик «Літературна Великомихайлівщина 1995 - 2016 рр», який був присвячений до 220 –ї річниці селища Велика Михайлівка (села Гросулове). До покажчика із серії «Літературно – краєзнавча спадщина Великомихайлівщини» ввійшла література краєзнавчого змісту, яка є у фонді Великомихайлівської ЦРБ. Книга нашої землячки – письменниці Камінної Галини Олександрівни, члена Національної спілки письменників України з 1960 року. В збірці розміщена додаткова інформація про біографію, факти із життя Галини Олександрівни та про поезію на сторінках краєзнавчих книг Великомихайлівщини. Літературні доробки Г. П. Щіпковського, українського письменника, політика, активного діяча, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки письменників України, лауреата літературної премії ім. Олеся Гончара. Творча палітра самодіяльних поетів і письменників Великомихайлівського районну,Одеської області.

У тематичному покажчику матеріал систематизований в алфавітному порядку авторів та назв, а також долучена інформація про наявність у фонді ЦРБ літературного альманаху (журналу) «Спектр».

За персоналіями передбачений хронологічний порядок подання матеріалу.

До кожної книги, брошури, журналу додається коротка анотація. Також представлений фото-колаж про визначні події у Великомихайлівській ЦБС - презентації нових краєзнавчих книг за період 2013 - 2016 рр, творчі зустрічі у літературній студії ЦРБ «Джерело слова» та надається інформація про письменників, поетів – ювілярів 2016 року, краєзнавчі книги – ювіляри 2015 -2016 років.

2015 рік: «Привіт тобі, Дністре» (2005 рік) М. М.Федецького; «Біль і спів душі моєї» (1995 рік) Г. П. Щіпковського; «Меня крестило небо» (2010 рік) В. Ф. Сіньковського.

2016 рік: «Над Кучурганом» (1996 р.), «Серпнева ожина» (1996 р.), «Повертаюсь до себе» (2001 р.), «Великоплосківський народний хор» (2001 р.), «Береги часу» (2006 р.) Щипковського Г.; «Волшебный дуб» (2001 р.), «Камратская республіка» (2006 р.), «Вечера, дни и ночи на хуторе Колесникова» (2011р.),«И сердце вновь горит и любит!» Первухіна В., (2011 р.); «Приречений на життя» Скавроніка В. (2011 р.).

Всі, хто цікавиться та вивчає краєзнавство Великомихайлівщини скористайтеся матеріалом покажчика, який в повному об’ємі розкриває творчий, літературний світ Великомихайлівського р-ну на 25-ти аркушах, оформлених фото світлинами. Всіх, кого зацікавила ця інформація чекаємо у Великомихайлівській ЦРБ. Сподіваємося, що для багатьох вище зазначена інформація буде у нагоді.

24.10.2016 р. Провідний методист по бібліотечній справі Бойченко О.В.
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020