Субота, 21.09.2019, 07:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Великомихайлівська ЦБС

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Форма входу
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

2015 рік

Списки переможців  «Найкращий читач 2015

 

 

1.  Великокомарівська б/ф        6 клас -    Демидова Вікторія

                                                        7 клас -    Штирбул Іван

 

2.    Великоплосківська б/ф       6 клас -    Бальшева Юлія 

                                                        7 клас -  Паламарчук Володимир

 

3.   Гребеницька                        6 клас -   Палій Богдан

                                                         7 клас -  Коваленко Володимир

 

4.  Кіровська б/ф                           6 клас -   Гапчук Ірина

                                                          7 клас -    Коломієць Петро

 

5.  Мигаївська б/ф                         6 клас -   Кіосе  Христина

                                                          7 клас -  Шепіда Христина

 

6. Новоборисівська б/ф                 6 клас -   Сіроштан Євген

                                                           7 клас -   Лопачук Олександр

 

7. Новопетрівська б/ф                    6 клас -   Баблюк Юлія

                                                           7 клас - Колісніченко Дарина

 

8.  Новосавицька б/ф                     6 клас -   Караман Наталія

                                                           7 клас -   Алєксєєв Денис

 

9. Першотравнева б/ф                    6 клас - Кіосе Христина

                                                            7 клас  - Ярушевська Аліна

 

10. Петрівська б/ф                          6 клас -   Кухта Тимур

                                                            7 клас -  Нікіфоренко Ольга

 

11. Полєзненська б/ф                     6 клас -   Притуляк Яна

                                                           7 клас -    Вакар Анастасія

 

12. Словяносербська б/ф               6 клас - Соколенко Катерина

                                                            7 клас -   Говор Ольга

 

13. ст. Мигаєво б/ф                      6 клас -    Плугова Юлія

                                                        7 клас -   Ізбаш Станіслав

 

14.  Стоянівська б/ф                  6 клас -  Плугова Юлія

                                                       7 клас -  Ізбаш Станіслав

 

15.  Сошеострівська б/ф            6 клас -    Дзюба Денис

                                                      7 клас -  Сомизька Вікторія

16. Тростянецька б/ф               6 клас - Снетовський Павло

                                                     7 клас -   Тихонська Анастасія

 

17.  Цебриківська дит.             6 клас- Шинкарьов  Владислав

                                                     7 клас - Попович Олена

     

18.  Великомихайлівська РДБ    6 клас - Остраш Микола  

                                                         7 клас - Бурбак Лілія

 

 

Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019